Nadchodzące konferencje:
Horizoz JIT_www

Horizon Just-In-Time: podsumowanie

Dziękujemy wszystkim za udział czwartkowej ITewolucji: Horizon Just-In-Time with VMware, które odbyło się w Hotelu Monopol w Katowicach.
Państwa pozytywne opinie na temat naszego spotkania podkreślały praktyczne podejście do zagadnień IT, pokazanych na ciekawych technicznych przykładach przez kompetentnych prowadzących, a wszystkiemu towarzyszyła miła atmosfera. Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy – dzięki nim możemy kształtować tematykę i charakter spotkań zgodnie z Państwa oczekiwaniami.


Tym razem, na Państwa oczach przeprowadziliśmy pokaz błyskawicznego utworzenia wirtualnych desktopów w oparciu o sprawdzone rozwiązania firmy VMware. Aplikacje Just-In-Time to nowe funkcjonalności dla środowiska Horizon 7, które umożliwiają szybsze klonowanie nowych maszyn VDI (Instant Clone), błyskawiczne dołączanie i uaktualnianie potrzebnych aplikacji (App Volumes) oraz zarzadzanie profilami użytkowników (UEM). Zaawansowane możliwości w zakresie wirtualizacji, rozwiązują problemy związane z systemem operacyjnym, aplikacjami i personalizacją użytkownika. Wszystko po to, aby zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, w przeciągu paru sekund otrzymać wszystkie potrzebne elementy składowe na dowolnym urządzeniu, znajdującym się w dowolnym miejscu, tworząc proste w zarządzaniu i bezpieczne wirtualne środowisko pracy.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ITewolucja!

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail