Nadchodzące konferencje:
JIT

Webinarium Horizon #JustInTime – podsumowanie

Kolejne webinarium z cykli ITewolucja już za nami. Tym razem postanowiliśmy podzielić się z Państwem mistrzowską porcją wiedzy z zakresu technologii VDI wiodącego producenta rozwiązań wirtualizacyjnych – VMware.

W trakcie spotkania „Horizon #JustInTime” pokazaliśmy Państwu trzy funkcje: App Volumes, UEM, Instant Clone. Dzięki ich wykorzystaniu tworzenie wirtualnych desktopów trwa kilka sekund, a użytkownik otrzymuje kompletne ‘miejsce’ pracy, w pełni bezpieczne i w pełni funkcjonalne. Aplikacje Just-In-Time to funkcjonalności dla środowiska Horizon 7, które umożliwiają szybsze klonowanie nowych maszyn VDI (Instant Clone), błyskawiczne dołączanie i uaktualnianie potrzebnych aplikacji (App Volumes) oraz zarzadzanie profilami użytkowników (UEM). Rozwiązanie dedykowane jest nie tylko firmom, gdzie spory odsetek pracowników pracuje zdalnie, ale także przedsiębiorstwom, które nie chcą inwestować w zakup stacji roboczych.

VDI z powodzeniem zastępuje fizyczny desktop, a może być on zestawiony nie tylko na terminalu, ale także na nieco starszej stacji roboczej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu ITewolucja!

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail