Nadchodzące konferencje:

ITewolucja Warszawa relacja

Pragniemy podziękować wszystkim naszym uczestnikom oraz prelegentom, którzy pojawili się w ubiegły czwartek w hotelu Sound Garden w Warszawie.
Podczas konferencji wspólnie z partnerami HPE, Veracomp, Arrow oraz Fortinet zaprezentowaliśmy między innymi rozwiązania związane z zagadnieniami DLP, backupem danych oraz bezpieczeństwem infrastruktury sieciowej. Ponadto na stoiskach naszych partnerów mogliśmy się zapoznać z innowacyjnymi rozwiązaniami firm Lancom oraz M-files.

Po raz kolejny mogliśmy przekonać się, że nasza praca została szczerze doceniona przez uczestników konferencji o czym świadczy między innymi wysoka ocena spotkania. Ponadto ilość zaproszonych gości utwierdza nas w przekonaniu, że warto dzielić się cenną wiedzą.

Nasza konferencja znalazła również uznanie wśród naszych patronów medialnych. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z eventu na stronach computerworld.pl oraz IT Professional . Materiał video z naszej konferencji znalazł również uznanie wśród redaktorów serwisu onet.pl

To już ostatnia szansa, aby dowiedzieć się jak obronić się przed codziennymi zagrożeniami! 31.05.2016 zawitamy we Wrocławiu, gdzie odbędzie się ostatnia konferencja z cyklu LIVE SHOW LAB PROJECT – http://itewolucja.pl

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail