Nadchodzące konferencje:
www.sansec_webinar_podziekowanie

M-Files Webinar

Za nami webinar z cyklu ITewolucja: M-Files, nadaj dokumentom właściwy obieg! Tym razem pokazaliśmy Państwu jak oferowany przez nas system klasy ECM, organizuje proces elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i aktywny udział!
Z jakimi problemami poradzi sobie M-Files:

Zapomniałem o tym, czyli jak tworzyć procesy, usprawniające pracę w organizacji.
Problem: Dokument trafia do pracownika, ale brak procesów oraz odpowiednich apletów przypominających sprawia, że dokument „ginie”

Kto to zepsuł? Dlaczego korzystanie z nieaktualnych dokumentów jest groźne?
Problem: Dokument jest edytowany przez kilku pracowników – nikt nie chce przyznać się od błędu. Pracownicy korzystają z nieaktualnych dokumentów (np. cenników)

Nie ma! Zgubiłem! Czy wiesz, jakie koszty generuje zagubiony dokument?
Problem: Dokument trafił do firmy, ale nikt nie potrafi go zlokalizować.

Ile tracisz czasu na wyszukiwanie dokumentów, które mogę być pod ręką?
Problem: Całość dokumentacji jest w zewnętrznym biurze, potrzebujesz czegoś na już – nim dostajesz dokument z biura – mijają 2 dni.

Kolejny dokument firmowy niezgodny z polityką firmy
Problem: Pracownicy tworzą znów dokumenty wg wzorów, jest ich kilka – żaden nie jest zgodny z polityką firmy. Brak wspólnych formularzy.

Nadaj dokumentom właściwy obieg!

Mamy nadzieję, że będą Państwo mile wspominać to wydarzenie, a zdobyta wiedza i doświadczenia okażą się cenne i pożyteczne. Nasze spotkanie odbyło się przy wykorzystaniu narzędzia do komunikacji on-line, jakim jest Cisco WebEx, które też znajduje się w naszym portfolio.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach. Możemy zapewnić, że zakres merytoryczny i praktyczne podejście do prezentacji treści, na pewno Państwa mile zaskoczy.

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail