Nadchodzące konferencje:

O ITewolucji

ITewolucja jest bezpłatną konferencją IT, która odbywa się na terenie całej Polski. Pierwsza edycja konferencji ITewolucja odbyła się w kwietniu 2014 i skierowana była dla placówek służby zdrowia – „Bezpieczna infrastruktura IT w placówkach służby zdrowia”.

Konferencja ITewolucja zdobywa coraz większą popularność oraz liczniejsze grono uczestników imprezy. Wszyscy prelegenci występujący w czasie konferencji posiadają wysokie kompetencje oraz doświadczenie w zakresie prezentowanych tematów.

Tematem naszych prelekcji są nowoczesne rozwiązania IT z dziedziny bezpieczeństwa IT, sieci IT, wirtualizacji, systemów serwerowych oraz systemów komunikacji i pracy grupowej. ITewolucja to także pozytywna atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów.

Wszystkie konferencje oraz warsztaty są bezpłatne, aby zapisać się na imprezę w ramach ITewolucja wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Zachęcamy również do zapoznania się z relacjami z poprzednich spotkań w ramach cyklu ITewolucja.

Organizator

Organizatorem spotkań z cyklu ITewolucja jest firma SANSEC Poland S.A. – jeden z czołowych integratorów w branży IT, specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu oraz utrzymywaniu systemów IT.

Miejsce

Spotkania w ramach ITewolucja organizowane są na terenie całej Polski, za nami spotkania organizowane między innymi w Warszawie, Katowicach i Olsztynie. Konferencje organizujemy w wysokiej klasy Hotelach lub Restauracjach w zależności od charakteru spotkania.

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail