Nadchodzące konferencje:
sansec_pollub_23.03.2018_itewolucja

Warsztaty Microsoft Azure i Office 365 na Politechnice Lubelskiej : podsumowanie

Za nami warsztaty z cyklu ITewolucja: Wprowadzenie do Microsoft Azure i Office 365, które odbyły się na Politechnice Lubelskiej. Był to kolejny projekt adresowany dla instytucji edukacyjnych, którego celem jest pokazanie możliwości, jakie daje chmura. W realizację warsztatów zaangażowaliśmy się wspólnie z firmą Microsoft i Centrum Informatycznym Politechniki Lubelskiej.

W trakcie zajęć pokazaliśmy uczestnikom zaawansowane możliwości i zintegrowane narzędzia platformy Azure, zapewniające bezpieczeństwo danych przetwarzanych w chmurze (tj. zabezpieczenia, ochrona prywatności, przejrzystość i poziom zgodności). Ponieważ nie wyobrażamy sobie codziennej pracy bez Office 365, czyli dostępu do poczty e-mail, dysku sieciowego, najnowszych wersji aplikacji Microsoft (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), czy komunikatora Skype for Business, nasi eksperci pokazali jak wygląda zarządzanie i administracja pakietem tych rozwiązań w organizacji.

Zajęcia o charakterze prezentacyjno-wykładowym połączone z praktycznymi ćwiczeniami, to sprawdzona formuła naszych warsztatów. Dziękujemy za pozytywna ocenę wydarzenia i wszystkie uwagi dotyczące tematyki kolejnych spotkań. Do zobaczenia na następnej ITewolucji!

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail