Nadchodzące konferencje:

O ITewolucji

ITewolucja to cykl regionalnych konferencji dla sektora MŚP oraz instytucji publicznych. Poszczególne edycje wydarzenia organizowane są na terenie całej Polski od 2014 r. 

Tematem prelekcji są nowoczesne rozwiązania IT wspierające codzienne funkcjonowanie organizacji z różnych sektorów gospodarki. Wszyscy prelegenci występujący w czasie konferencji posiadają wysokie kompetencje oraz doświadczenie w zakresie prezentowanych tematów. Wydarzenie jest również świetną okazją do zapoznania się z nowościami na rynku sprzętu i oprogramowania oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z agendą najbliższego wydarzenia i rejestracji.  

Organizator 

Organizatorem spotkań z cyklu ITewolucja jest firma Senetic, globalny dostawca rozwiązań IT dla biznesu oraz instytucji publicznych. 

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług chmurowych Microsoft dla biznesu: Office 365, Azure oraz SharePoint. Jesteśmy również wiodącym dostawcą najwyższej klasy urządzeń sieciowych, serwerowych, oprogramowania i sprzętu IT dla małych i średnich firm. 

Senetic buduje swoją ofertę w oparciu o aktualne trendy w rozwoju nowych technologii oraz zmiany, jakie niosą one dla świata i społeczeństwa. Każdego roku do społeczności stałych klientów firmy dołączają organizacje z całego świata.

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail