Nadchodzące konferencje:
Untitled design (1)

Senetic o cyfryzacji i bezpieczeństwie

Untitled design (1)W październiku 2018 r. uczestniczyliśmy w dwóch wydarzeniach poświęconych cyfryzacji i bezpieczeństwu w IT: Forum Cyfryzacji w Lublinie oraz III Forum Bezpieczeństwa IT w Jastrzębiej Górze.

Tematem przewodnim Forum Cyfryzacji w Lublinie było pogłębianie wiedzy i promocja dalszego rozwoju usług bezpośrednio związanych z cyfryzacją. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję, aby podzielić się wiedzą z zakresu chmur obliczeniowych i hybrydowych w oparciu o technologię VMware oraz Microsoft. Dzieliliśmy się wiedzą związaną z bezpieczeństwem danych oraz podkreślaliśmy znaczenie ciągłości pracy organizacji.  Omawialiśmy również obecne trendy w cyfryzacji i aktualne rozwiązania cyfrowe w e-administracji. 

W Lublinie nasz zespół zdobył wartościową wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa, digitalizacji zamówień publicznych, RODO, sztucznej inteligencji, Big Data oraz Internetu Rzeczy.  

Z kolei celem III Forum Bezpieczeństwa IT w Jastrzębiej Górze była wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego w sektorze publicznym. Omawiano kwestie bezpośrednio dotyczące ochrony przed zagrożeniami z zewnątrz i wewnątrz organizacji. Na stoisku Senetic prezentowaliśmy rozwiązania marki VMware, skupiając się na rozwiązaniach infrastruktury hiperkonwergentnej vSAN.  

– Udział w październikowych wydarzeniach utwierdził nas w przekonaniu, że IT w Polsce ciągle się rozwija i doskonali. Jako wszechstronny dostawca chcemy być nieodłączną częścią tego procesu – mówi Tomasz Stojek, Technical Services Director w Senetic. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/getio/public_html/itewolucja.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Newsletter

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail